Návrhy a realizace zahrad

Realizace zahrad

Navrhujeme a realizujeme užitkové a jedlé zahrady plné vitamínů a minerálů. Ať už u novostaveb, nebo ve stávajících zahradách s výsadbou nových ovocných stromů, keřů a bylinkových záhonů. Tvoříme zahrady pro lidi kteří chtějí jíst zdravě a pěstovat svoje vlastní ovoce, bylinky a zeleninu. Navrhujeme také bylinkové zahrady pro kuchaře, gastro gurmány, labužníky a milovníky grilování.

Dále navrhujeme zahrady pro milovníky čaje. Už jste někdy ochutnali čaj z máty, meduňky a listu černého rybízu? Naprosto úžasná chuť.

gallery3-r

Jak vzniká projekt

Přijedeme

V předem dohodnutý termín přijedeme na místo kde chcete zrealizovat váš nápad, projekt, zahradu. Obhlídneme místo, vyslechneme si vaše sny, přání a požadavky.

Navrhneme

Připravíme návrh realizace, navrhneme vzhled a přesné místo osázení v zahradě. Na ceníme, zkonzultujeme a zašleme k odsouhlasení návrh. Odsouhlasíte finální verzi.

Zrealizujeme zahradu

V dohodnutý termín přijedeme, přivezeme vybrané stromy, keře, rostliny, bylinky. Případně i zeminu, rašelinu a hnojivo. Zrealizujeme, zasadíme a vy už se jen můžete těšit na dobroty.

Ukázky realizací

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

a co dál?

prodej-substrat

Prodej substrátů, rašeliny a hnojiv

ovocna-alej

Zakládání sadů a ovocných alejí

rez-stromu

Kácení a řez ovocných stromů

Kontaktujte nás

Jordy production s.r.o. Lomená 282, Chotoviny 39137

Tel: +420 777 888 518
zahradyprodeti@seznam.cz