Děláme to co nás baví a děláme to s láskou k přírodě, rostlinám a dětem. Naší novou prodejnu rostlin - zahradnictví najdete na adrese Lomená 282, Chotoviny, cca 10 km od města Tábor při sjezdu z dálnice směrem na Prahu. Zabýváme se výhradně užitkovými rostlinami. V naší nabídce najdete ovocné stromy, keře, bobuloviny a bylinky. Nabídku neustále rozšiřujeme. Tvoříme zahrady pro lidi kteří chtějí jíst zdravě a pěstovat svoje vlastní ovoce, bylinky a zeleninu. Navrhujeme také bylinkové zahrady pro kuchaře, gastro gurmány, labužníky a milovníky grilování. Spolupracujeme s lokálními zahradníky a dodáváme ty nejlepší sazenice a rostliny.

Dále nabízíme zahradní substráty, zeminu, rašelinu pro borůvky, kompost, farmářskou zeminu a hnojiva. Některé substrát si samy mícháme. Hnojiva používáme čistě organická - přírodní. Převážně kravský a koňský hnůj.

Natáčíme také videa s návody, tipy a triky. Na našem webu najdete i recepty z dobrot vypěstovaných ze stromů, rostlin a keřů, které u nás zakoupíte.

m2 zahradnictví
rostlin skladem
druhů borůvek
  • Máme pro vás velký výběr rostlin
  • Jsme odborníci na užitkové zahrady
  • Máme e-shop i prodejnu ve které pomůžeme s výběrem
  • Nabízíme prodej rostlin s dovozem až k vám domů
  • Přijedeme, přivezeme, poradíme a zasadíme
  • K rostlinám dodáváme i substráty a hnojiva
  • Tvoříme zahrady pro kuchaře a požitkáře

Naše služby

navrh-zahrad-hneda

Navrhujeme a realizujeme užitkové zahrady. Ať už u novostaveb, nebo ve stávajících zahradách s výsadbou nových ovcných stromů, keřů a bylinkových záhonů.

rez-stromu-hneda

Nabízíme kácení a řez ovocných stromů, úpravy zahrad se zaměřením na užitkovost zahrady. Průběžné poradenství o údržbě pro naše klienty.

ovocna-alej-hneda

Zakládání a návrhy ovocných sadů pro obce. Výsadba ovocných stromů. Zakládáme a realizujeme ovocné sady, borůvkové farmy a bylinkové zahrady.

navrh-zahrad-hneda

Dodáváme do vašich zahrad zahradní substráty, rašelinu pro borůvky, kompost, farmářskou zeminu a hnojiva.

Každá práce se musí dělat s láskou

Naším cílem je co nejvěrněji vytvořit prostor zahrady, tak aby reflektovat styl klienta, plnil funkci ne jen užitkovou, ale i dekorativní. V souladu s barevnou paletu domu klienta, tak aby existoval silný vizuální vztah mezi vnitřním a vnějším prostorem kolem domu.

Naším cílem je vaše spokojenost

Dříve než navrhneme vzhled a osázení vaší užitkové, bylinkové, nebo kuchařské zahrady, tak přijedeme na místo realizace. Vše s vámi probereme, zjistíme vaše potřeby, představy a přání a podle toho až navrhneme vzhled zahrady. Zahrada by měla být chloubou každého majitele.

Jak to u vás může vypadat

galerie1
jakvypadat2
jakvypadat3
jakvypadat4
galerie4